Türkiye'nin En Büyük ve En Köklü Çelik Kapı Üreticisi

2008 yılında Adana’da faaliyete başlayan Mono Çelik Kapı müşterilerine sunduğu uygun fiyat, modern –klasik çeşitler– ve hızlı teslimatıyla sektörün öncü kuruluşlarından biridir. Zengin çelik kapı yelpazesine sahip olan firmamız apartman bina giriş kapıları, villa kapıları, yangın kapıları vs. gibi her bütçeye ve zevke uygun çelik kapı çeşitlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Devamı
MONO ÇELİK KAPI
Bizi Yakından Tanıyın

2008 yılında Adana’da faaliyete başlayan Mono Çelik Kapı müşterilerine sunduğu uygun fiyat, modern –klasik çeşitler– ve hızlı teslimatıyla sektörün öncü kuruluşlarından biridir.

Zengin çelik kapı yelpazesine sahip olan firmamız apartman bina giriş kapıları, villa kapıları, yangın kapıları vs. gibi her bütçeye ve zevke uygun çelik kapı çeşitlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Özellikle hızlı teslimat ile aranılan firma haline gelen markamız batı ve kuzey illerine Kayseriden, doğu ve güney illerine ise Osmaniyeden hizmet vermektedir. Hedefimiz kaliteli müşteri portföyünü her geçen gün arttırmaktır.

BİZDEN HABERLER
SATIŞ KANALLARIMIZ
Hemen Satın Al Hemen Ara